Blog posts

Renkli Rotalar Gezgin Zirvesi’nde

Renkli Rotalar Gezgin Zirvesi’nde

Renkli Yaşam

Türkiye’de gezgin dünyasının nabzını tutanlar, bu yıl 1.si düzenlenecek Gezgin Zirvesi’nde bir araya gelecek.

“Gezgin Zirvesi” Deniz Kılıç ve seyahat dünyasına farklı bir renk katan Deniz’inde bir parçası olduğu Avrupa Rüyası ailesinin katkılarıyla 3-4 Mart 2018 tarihleri arasında İstanbul Caddebostan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Gezgin Zirvesi’nde, gezerek yeni yollar keşfeden gezginler, yolculuk hikâyelerini sizlerle paylaşacak.

Gezginler Bu Zirvede Buluşuyor!

Motosikletli Gezginler, Afrika Sevdası, Çift Gezginler, Efsaneler, Lezzetin Peşinde, Her Yolculuk Bir Yolculukla Başlar, Doğa ve Gezgin, Lifestyle&Travel ve Otobüsle Dünya Turu başlıkları altında 10 oturum olarak gerçekleşecek etkinliklere 50 gezgin ve sektörün önde gelenleri katılacak.

Gezgin Dünyasından Tanınmış Simalar Bir Araya Gelecek.  

Türkiye’de farklı destinasyonlarda gezmeyi yaşam biçimine döndürmüş tanınmış isimleri bir araya getirecek Gezgin Zirvesi’nin katılımcıları belli oldu. Deniz Kılıç, Sevil Mert, Osman Gürsoy, Sönmez Serkan Söğüt, Ercan Dinamit, Derya Taşbaşı, Ali Eriç, Cemre Nur Meleke, Fatma Ebru Aykut, Erkan Öztürk, Elif Omput, Tülin Kılıç, Müjde Tönbekici, Namık Kemal Başbay, Güneş Akdoğan, Enes Şensoy, Esra Tuğçe G. Ayırıcı, İlsu Dirgin, Hatice&Ertan, Ferda Tangüner&Banu Tunçer ve gezgin dünyasında iz bırakan birçok değerli isim etkinlikte seyahat tutkunları ile buluşacak.

Turizme Yön Verenler de Gezgin Zirvesi’nde olacak.

2018 yaz seyahat sezonunun hemen öncesinde gerçekleştirilecek Gezgin Zirvesi’ne turizm sektörünün önde gelen kurumlarından Avrupa Rüyası’da www.avruparuyasi.com.tr destek verecek. Otobüsle Dünya Turu oturumunda Hasan Ali Arıcan ve Özcan Yurdalan farklı rotalarda gezmeyi sevenlerle buluşacak.

Gezgin Zirvesi’ne katılmak isteyenler etkinliğin resmi sitesi www.gezginzirvesi.com ve yine etkinliğin sosyal medya hesaplarından “kayıt” olabilirsiniz.

Ben de 4 Mart Pazar günü 15:30-17:15 seansında konuşmacı olacağım için çok heyecanlıyım. Herkesi bu heyecanıma ortak olmak ve renkli rotaların biribirinden renkli hikayelerini dinlemek için  Gezgin Zirvesi’ne bekliyorum.

 

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir